Prelegenci

Prelegenci

Marcin Bosek

CEO MODERN FORMS

Posiada bogate doświadczenie w zakresie kreowania modelu biznesowego firmy, tworzenia planów rozwoju przedsiębiorstwa, prowadzenia planów oraz polityki kadrowej firmy, a także wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz udoskonalania już istniejących produktów.

Artur Talaga

Dyrektor Oddziału ASTOR

Od 2005 roku nieprzerwanie związany z ASTOR. Jego ścieżka zawodowa, która rozpoczęła się od realizacji projektów w dziale IT firmy, następnie ewoluowała w kierunku przygotowania projektów cyfryzacji, automatyzacji oraz robotyzacji produkcji dla największych firm produkcyjnych w Polsce.

Maciej Nowosielski

CEO w CREATEC sp. z o.o.

W startupie technologicznym, którego jest udziałowcem, odpowiedzialny za kontakty biznesowe, pozyskiwanie nowych lead’ów, sprzedaż i działania związane z komercjalizacją od strony biznesowej. Prywatnie optymista.

Filip Liebert

PROJECT MANAGER

Project Manager, Szef Działu Tłumaczeń w GRY-OnLine S.A. Współtwórca i współautor materiałów w TVGRY.pl. Doktorant i współpracownik Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Przewodniczący Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Young Crew Poland.

Adam Sulimski

Trener biznesu

Trener biznesu, trener mentalny (psycholog Kadry Narodowej Zapasów), certyfikowany coach i superwizor coachingu ICC i IC, ekolog relacji.

Ewa Schabek

Coach Dialogu

Coach, mediator, konsultant HR, z kilkunastoletnim doświadczeniem menedżerskim w firmach produkcyjnych. Motto: dostrzegać potencjał tam, gdzie inni widzą kryzys.

Marcin Wawer

SENIOR EXCEL DESIGN DEVELOPER

Projektuje i wdraża narzędzia Excel oraz prowadzi liczne szkolenia w tym Zarządzanie Produkcją w Excelu. Swoją wiedzą dzieli się z lubiącymi pracować mądrzej, a nie więcej.

Patryk Cichorczyk

EKSPERT DS. LEAN MANAGEMENT

Od samego początku kariery zawodowej zajmował się wdrażaniem koncepcji Lean Management w polskich przedsiębiorstwach. Pierwszy z jego projektów doprowadził do wzrostu wydajności całej produkcji, co bezpośrednio przełożyło się na przychody firmy. To zmotywowało go do pogłębiana wiedzy i doświadczenia w tematyce szczupłej produkcji.

Dawid Dąbal

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Programu FlexSim w FlexSim Intermarium

Specjalista w dziedzinach technologii komputerowego wspomagania modelowania, symulacji, optymalizacji i wizualizacji przy wykorzystaniu oprogramowania FlexSim 3D Simulation Software.

Krzysztof Bobiński

Menadżer

Menadżer, trener biznesu, certyfikowany coach ICC, posiadający 20 lat doświadczenia w logistyce.