Prelegenci

Prelegenci

Michał Kracik

Projektant wzornictwa, CEO i Design Manager w Exeon

Pasjonat eksploracji kosmosu, prowadził badania w Massachusetts Institute of Technology, w Katedrze Aeronautyki i Astronautyki, w obszarze projektowania skafandrów kosmicznych.

Paweł Dobek

Dyrektor Produkcji w ZMM MAX-POL

Dyrektor Produkcji z ponad 12 letnim doświadczeniem na stanowisku. Jest nastawiony na ciągły rozwój i proces doskonalenia

Anna Potoczna

Manager ds. Marketingu i Sprzedaży w Infracht Sp. z o.o.

W firmie Infracht odpowiada za wdrożenia i szkolenia z zakresu Okien Czasowych i Cyfrowego Zlecania Transportu. Prelegentka spotkań i konferencji transportowych.

Michał Lewandowski

Psychoterapeuta, badacz, trener, coach w Team Partners

Certyfikowany coach i terapeuta Gestalt – ukończył Szkołę Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie i International Program for Gestalt in Organization w Scuola Gestalt di Torino.

Leszek Wołdziński

Kierownik Działu Technologii w Unimet Automotive

Od ponad 13 lat związany z branżą motoryzacyjną, na początku w roli technologa, a od 4 lat jako kierownik działu. Odpowiedzialny za nowe wdrożenia, ciągłe doskonalenie procesów i nadzór nad dokumentacją.

Dawid Dąbal

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Programu Flexsim Flexsim Intermarium

Specjalista w dziedzinach technologii komputerowego wspomagania modelowania, symulacji, optymalizacji i wizualizacji przy wykorzystaniu oprogramowania FlexSim 3D Simulation Software.

Katarzyna Smoleń - Drzazga

UX Designer, Researcher & Business Analyst w Project People

Realizuje projekty UX i strategiczne, gdzie zajmuje się prowadzeniem researchu, weryfikowaniem pomysłów na nowe produkty. Współautorka Experiment Sprint Canvas i Personal Development Canvas.

Ewelina Wyczewska

Kierownik Działu Technologii w ZMM MAX-POL

Cel zawodowy: czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy i tworzyć przyjazne miejsca pracy, takie do których Pracownik zawsze chętnie powróci…

Paulina Borowiec

Kierownik Działu Kontroli Jakości w ZMM MAX-POL

Chętnie zdobywa nową wiedzę i umiejętności. Wspiera w rozwoju swoich Kontrolerów, a także Pracowników innych działów. Interesuje się wdrażaniem nowych technik i narzędzi w celu poprawy organizacji pracy.

Tomasz Gadomski

CEO w Unimet Automotive

Łukasz Pietrzak

Kierownik Działu Obróbki Skrawaniem w Unimet Automotive

17 lat doświadczenia w branży automotive. Zarządza grupą kilkudziesięciu wyspecjalizowanych pracowników produkcyjnych. Odpowiada za ciągłe doskonalenie procesów, produkcyjnych, analizowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu obróbki skrawaniem

Artur Wituś

Kierownik Działu Jakości w Unimet Automotive

Każdy dzień to dla niego możliwość rozwoju, zarówno własnych kompetencji, jak i zespołu, którym zarządza. Pomysłodawca wielu rozwiązań Excelowych do usprawnienia pracy.